Club Patí Barcelona

La Barcelona Roller Marathon genera gran interès durant els primers dies de promoció.

0 Flares 0 Flares ×

Durant les dues primeres setmanes d’inscripcions, la Barcelona Roller Marathon ha rebut més de 150 sol·licituds de participació, entre les quals s’hi compten patinadors de totes les edats, nivells i nacionalitats. Ja tenim gairebé 25 patinadors internacionals, principalment de França, Itàlia i el nord d’Europa.

Entre els 150 patinadors inscrits s’hi compten més de 25 internacionals.

Les característiques tècniques del circuit (llarg, pla, ample i ben asfaltat) i els quatre formats de 42Km, 21Km, 10Km i 5Km infantil fan que aquesta prova sigui ideal tant per patinadors experimentats com per patinadors que volen provar noves experiències sobre patins.

Les seves característiques i format fan que sigui ideal per a tothom.

Vista la gran demanda i el bon ritme d’inscripcions a preu reduït, el comitè organitzador ha decidit mantenir els preus fins el 15 d’abril. A més, el nostre club segueix oferint entrenaments i assessorament gratuït per tots aquells patinadors que tenen dubtes sobre la prova.

Es mantindran els preus i els entrenaments gratuïts fins el 15 d’abril.

Vols més informació? Troba-la tota a la web de la Barcelona Roller Marathon.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 0 Flares ×